Menu Zavřeno

Stacionář

 

V naší školce mají děti zajištěnou nadstandardní zdravotnickou péči pod dohledem lékařů www.atopie.cz :           MUDr. Radima Dudka, MBA, MUDr. Hany Daňkové a MUDr. Petry Kubové.

Nachází se zde speciální třída nazvaná Stacionář, ve které pracují dvě zdravotní sestry, které se starají o vaše děti v době nemoci.

Děti, které přijímáme do naší školky nemusejí být alergici ani pacienti našich ambulantních lékařů. V péči Stacionáře nejsou děti postižené a hendikepované.

Dveře mají u nás otevřené také děti, které bývají často nemocné (nachlazení – rýma, kašel, chřipka)a proto vyloučené z pobytu v běžné mateřské škole. V době doléčení po nemoci, bez pobytu venku.

Provoz Stacionáře je od 7:00 do 15:30 hodin. Denně v 8h. přichází dětská sestra, která provede tzv. ranní filtr.

Ve Stacionáři děti využívají inhalace a míčkování, mají zajištěn zdravotními sestrami klidový režim. K dispozici jsou konstruktivní hry, kuchyňka, knížky, deskové hry, pomůcky k výtvarným i pracovním aktivitám. V omezeném čase možno sledovat pohádky v televizi.

Nemoci, které vylučují dítě z pobytu ve Stacionáři: infekční, přenosné nemoci, úporný průjem a zvracení.

V případě nejasností, kontaktujte vždy sestřičky ve Stacionáři, které vás budou po konzultaci s lékařem dne informovat o zdravotních záležitostech Vašeho dítěte.

Telefon: 731 505 568